Business Developer - Průmysl

Pokud Vás láka technicky zaměřený obchod, vyznáte se v průmyslových aplikacích a chcete se podílet na rozvoji značky předního světového výrobce produktů nízkého napětí, pak hledáme právě VÁS na pozici:

Business Developer průmyslových aplikací NN

Zahálet u nás nebudete. Čeká Vás region celé České republiky, ve kterém budete podporovat stávající zákazníky v průmyslových aplikacích NN (různé segmenty). Dále budete vyhledávat nové zákazníky a obchodní příležitosti a celkově navazovat a udržovat trvalý a dlouhodobý kontakt s našimi klienty podle vzoru našeho sloganu: „Definice spolehlivosti“. Ve spolupráci s produktových oddělením připravíte podle zákaznických požadavků projekty pro průmyslové aplikace a poskytnete odborné poradenství na nových řešeních.

Vše co potřebujete je mít obchodního ducha s technickým backgroundem, chuť plnit obchodní plány, vystudovanou VŠ elektrotechnického nebo strojního směru (obor slaboproudá elektrotechnika výhodou) nebo SŠ technického směru s praxí s NN produkty. Praxe na obdobné pozici je velkou výhodou, neboť průmysl není FMCG. Věříme, že skvělé komunikační a argumentační dovednosti, diplomatické vystupování, komunikativní angličtina a týmový duch jsou pro Vás, stejně jako pro nás, samozřejmostí. Ochota cestovat a být aktivní řidič jsou jasná věc.

Tomu pravému/Té pravé otevíráme dveře a nabízíme:

  • Přívětivou firemní kulturu, lidský přístup, skvělý tým (a to opravdu bez nadsázky).

  • Zajímavou práci a samostatnou pozici s možností seberealizace v menší společnosti s mezinárodním zázemím a působením.

  • Vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti, prostor pro vlastní inovace a nápady.

  • Odpovídající finanční hodnocení skládající se z fixní a pohyblivé složky mzdy.

  • 5 týdnů dovolené, stravenky, roční bonusy, cafeteria systém, MultiSporta karta, slevy na firemní produkty a slevy třetích stran, občerstvení na pracovišti,home office, vzdělávání, firemní akce, teambuildingy.

  • Sídlíme na Praha 9 v Horních Počernicích, ale netrváme na dojíždění do kanceláře.

V případě, že Vás pozice u naší společnosti zaujala, zašlete nám prosím svůj motivační dopis a strukturovaný životopis v českém jazyce pomocí odpovědního tlačítka.

Těšíme se na Vás!