Hlavním benefitem je práce, do které budete chodit rádi. To je práce v Noarku.

Do našeho menšího Marketingového týmu hledáme:

Off-line Markeťáka (grafik, event. koordinátor)

Přiblížíme ti trošku tvou náplň práce: Tvé místo bude v marketingovém oddělení, které se skládá ještě z dalších 6 parťáků. Každý den bude trochu jiný. Občas bude čas si vychutnat ranní kávu, ale budou i dny, kdy bude tvé ráno v jednom kole. Ničeho se ale neboj, poklidných kávových rán je více, a hlavně tu máš další kolegy, kteří ti rádi pomůžou. Staneš se pravou rukou marketingového manažera, který se na tebe potřebuje spolehnout. Dále budeš spolupracovat i s ostatními odděleními, takže si buď jist, že poznáš a zapadneš do kolektivu velice rychle 😊. Pomoc od tebe bude potřebovat naše Verča z oddělení Exportu při přípravě a odesílání marketingových předmětů do zahraničí nebo při tvorbě grafických materiálů. Také HR oddělení při organizaci firemních akcí, anebo naši fajnoví produkťáci s uváděním nových výrobků na trh.

Budeš podporou nejen českému regionu, ale také našim zahraničním pobočkám, především při přípravě reklamních předmětů, věrnostních akcí, katalogů a brandingu jednotlivých poboček. Proto je u nás angličtina opravdu důležitá a pro tebe to může být dobrá škola 😊.

Skoro každý měsíc také organizujeme nebo se účastníme nějakého eventu/veletrhu/semináře, tvým úkolem bude zajistit agendu akce, rozeslat pozvánky, komunikovat s klienty a samozřejmě pracovat s budgetem. Nikdy na to nebudeš sám, ale na druhou stranu budeš mít při organizaci volnou ruku.

V dnešní uspěchané době je důležité nezaspat, takže jednou za čas prozkoumáš naší konkurenci, abychom drželi krok. Z velké části budeš také komunikovat a spolupracovat s reklamními agenturami a externími dodavateli. Samozřejmě tě nemine práce v grafických programech jako jsou Photoshop, Illustrator a InDesign.

Práce je to opravdu různorodá, proto tady nudu nečekej 😊.

Svému týmu můžeš pomoci pokud:
  • Už máš zkušenost s marketingem – hledáme už samostatnou jednotku do týmu. Samozřejmě je stále, co se učit, ale potřebujeme někoho, kdo už o marketingu něco ví 😊.
  • Kromě výborné znalosti českého jazyka také ovládáš angličtinu, emailová i telefonická komunikace se zahraničím je u nás na denní bázi.
  • Být kreativní a studnou nových nápadů tvoji kolegové v týmu jedině ocení.
Na oplátku ti nabízíme:
  • Skvělé kolegy, se kterými je radost pracovat i trávit čas mimo kancelář.
  • Rodinné pracovní prostředí, prostě práci, do které budeš chodit rád/a.
  • Prostor pro profesní i osobní rozvoj dle vlastního výběru.
  • A taky spoustu zajímavých benefitů: 5 týdnů dovolené, Home office, firemní notebook a mobilní telefon, stravenky, Multisport kartu, Benefitní kartu, příspěvek na dopravu, roční bonusy, drobné občerstvení v kanceláři, teambuildingy a vánoční večírky, firemní vzdělávání (jazykové kurzy) a hlavně hodně srandy 😊.

Tuto pozici hledáme za naši Barču, která bude mít teď hlavní roli maminky.

Marketing Specialist