PROČ K NÁM?

Neformální firemní kultura, přátelská atmosféra, možnost kariérního růstu. To jsou nejčastější věci, které si naši zaměstnanci pochvalují. O čem se ještě rozpovídali?

Mrkni na: ATMOSKOP

NOARK V ČÍSLECH

BENEFITY

25 dní dovolené

Home office

Příspěvek na dopravu

Multisport karta

Příspěvek na volnočasové aktivity

Online vzdělávání zdarma

Stravenky

Roční bonusy

Sleva na firemní produkty a produkty našich dodavatelů

Možnost kariérního růstu

Káva a drobné občerstvení na pracovišti

Mezinárodní pracovní prostředí

VOLNÉ POZICE

V současné době neobsazujeme žádnou pracovní pozici. I tak nám v případě zájmu o spolupráci můžete zaslat svůj životopis.

JAK VYPADÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

Všechno začíná odesláním tvého životopisu

Životopis se dostane do rukou našeho personálního oddělení, které by tě maximálně do 1 týdne mělo informovat o tom, zda jsi byl či nebyl vybrán do prvního kola výběrového řízení.

První oťukávací kolo s HR

V prvním kole výběrového řízení se nejspíš setkáš s jedním z našich personalistů - Hančou nebo Přemkem. Čeká tě příjemné povídání, kde se dozvíš něco o naší společnosti, ale především budeme chtít vědět něco o tobě. Také se dozvíš, jak bude celé výběrové řízení vypadat.

TIP: Určitě trochu potrénuj angličtinu (jsme mezinárodní firma, takže spolupráce se zahraničními kolegy/zakázníky tě určitě nemine).

Druhé kolo s přímým nadřízeným

Pokud v prvním kole vše šlapalo dobře, čeká tě druhé kolo, kde se setkáš se svým potenciálním nadřízeným. Možná bude trochu opakovat to, co jsme již probrali v prvním kole, ale taky se určitě zeptá na pár záludných otázek týkajících se dané pozice.

TIP: Pokud pro tebe některá z otázek bude až moc záludná, nic si z toho nedělej, nikdo nejsme dokonalý a vševědoucí, stačí když prokážeš chuť se všechno naučit.

Testování/Assesment centrum

Pokud ses přihlásil na některou z manažerských pozic, bude tě zřejmě čekat ještě třetí kolo pohovoru, na které se budeš muset připravit trochu pečlivěji. Dostaneš několik úkolů k vypracování a výsledek předneseš naší porotě v podání managementu. Případně je ještě možné, že tě pošleme na psychodiagnostické testování. to, jak bude konkrétní výběrové řízení probíhat, se dozvíš hned v prvním kole.