PROČ K NÁM?

Neformální firemní kultura, přátelská atmosféra, možnost kariérního růstu. To jsou nejčastější věci, které si naši zaměstnanci pochvalují. O čem se ještě rozpovídali?

Mrkni na: ATMOSKOP

NOARK V ČÍSLECH

BENEFITY

25 dní dovolené

Home office

Příspěvek na dopravu

Multisport karta

Příspěvek na volnočasové aktivity

Online vzdělávání zdarma

Stravenky

Roční bonusy

Sleva na firemní produkty a produkty našich dodavatelů

Možnost kariérního růstu

Káva a drobné občerstvení na pracovišti

Mezinárodní pracovní prostředí

VOLNÉ POZICE

JAK VYPADÁ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ?

Všechno začíná odesláním tvého životopisu

Životopis se dostane do rukou našeho personálního oddělení, které by tě maximálně do 1 týdne mělo informovat o tom, zda jsi byl či nebyl vybrán do prvního kola výběrového řízení.

První oťukávací kolo s HR

V prvním kole výběrového řízení se nejspíš setkáš s jedním z našich personalistů - Hančou nebo Lenkou. Čeká tě příjemné povídání, kde se dozvíš něco o naší společnosti, ale především budeme chtít vědět něco o tobě. Také se dozvíš, jak bude celé výběrové řízení vypadat.

TIP: Určitě trochu potrénuj angličtinu (jsme mezinárodní firma, takže spolupráce se zahraničními kolegy/zakázníky tě určitě nemine).

Druhé kolo s přímým nadřízeným

Pokud v prvním kole vše šlapalo dobře, čeká tě druhé kolo, kde se setkáš se svým potenciálním nadřízeným. Možná bude trochu opakovat to, co jsme již probrali v prvním kole, ale taky se určitě zeptá na pár záludných otázek týkajících se dané pozice.

TIP: Pokud pro tebe některá z otázek bude až moc záludná, nic si z toho nedělej, nikdo nejsme dokonalý a vševědoucí, stačí když prokážeš chuť se všechno naučit.

Testování/Assesment centrum

Pokud ses přihlásil na některou z manažerských pozic, bude tě zřejmě čekat ještě třetí kolo pohovoru, na které se budeš muset připravit trochu pečlivěji. Dostaneš několik úkolů k vypracování a výsledek předneseš naší porotě v podání managementu. Případně je ještě možné, že tě pošleme na psychodiagnostické testování. to, jak bude konkrétní výběrové řízení probíhat, se dozvíš hned v prvním kole.