Spustili jsme nový web

Vážení návštěvníci, vítáme vás na našich nových webových stránkách. Provedli jsme kompletní změnu designu a struktury webu. Naším cílem bylo vám přinést moderní a přehledný web a usnadnit hledání v našich produktech.

Zde jsou největší vylepšení, která nový web přináší:

Nový design - Web dostal nový čistý design, který je zaměřen na jednoduchost a přehlednost prohlížení.

Kompletní produktové portfolio - Všechny naše produkty včetně jejich popisků a dokumentů jsou nyní dostupné online.

Vylepšené vyhledávání produktů - Vylepšené vyhledávání a možnost použití filtrů usnadňuje a urychluje nalezení produktu, který zrovna hledáte. Produkty nyní můžete vyhledávat několika způsoby. Pomocí samotného názvu, čísla EAN, objednávacího čísla nebo si projít kategoriemi produktů, které jsou rozčleněné do skupin podobné jako v našich tištěných katalozích.

Nová mapa distribuční sítě - Nová distribuční mapa vám pomůže rychle najít všechny naše partnery a distributory poblíž vašeho místa.

Ukázky projektů - Protože produkty NOARK najdete v mnoha zajímavých komplexech a projektech po celé Evropě, rozhodli jsme se vám je více představit a ukázat, že spolehlivost NOARK je oceňována v mnoha zemích.

Responzivní web - Web je nyní optimalizován pro mobilní zařízení. Dokáže se přizpůsobit různým šířkám zařízení, web je tak přehledný a dobře čitelný na libovolném zařízení (počítač, tablet, mobil).

Vyšší zabezpečení - Nasadili jsme SSL certifikát s zabezpečenou HTTPS komunikací. Pomocí toho je zajištěno, že citlivá data jsou přenášena zašifrovaná a návštěvníka stránek chráníme před odposlechem komunikace.

nw2.png

Doufáme, že pro vás bude naše nová webová prezentace přehledná a najdete zde všechny potřebné informace. Pokud máte k našemu webu nějaké připomínky či doporučení, napište nám přes formulář níže. Budeme rádi.

Kontaktní formulář