Aktualizace produktového portfolia: Ex9B40J, Ex9HB, Ex9P2 FH a BBU&BBP

Úzké instalační jističe Ex9B40J

Úzké instalační jističe EX9B40J jsou vhodné pro domovní i komerční aplikace. Modul je 3/4 široký, což znamená, že jeden modul má šířku 13,5mm, narozdíl od běžných produktů, které mají šířku 18mm. Tím pádem to dělá tuto sérii nejlepší možnost výběru, pokud jste omezeni prostorem k instalaci. U těchto jističů byla zachována vnitřní struktura běžné řady výrobků Ex9B, díky čemuž je Ex9B40J plně kompatibilní s příslušenstvím běžných jističů, včetně pomocných a signalizačních kontaktů, vypínacích spouští, podpěťových a nadpěťových spouští. Je možno použít až tří jednotek pomocných nebo signalizačních kontaktů a současně až dvou jednotek spouští.

Zvonek na DIN lištu Ex9HB

Zvonek na DIN lištu Ex9HB je vhodný pro použití jako domovní zvonek nebo jako alarm. Je určen k instalaci do rozvodnice na DIN lištu, čímž nenarušuje původní design a útulnost Vašeho domova. Pro pokrytí celé budovy má zvonění zvonku minimální hladinu zvuku 75 dB.

Ovládací panelové přístroje Ex9P1 a Ex9P2

Panelové ovládací přístroje a signálky naleznou využití v různých řídicích pultech, ovládacích panelech, řídicích částech strojních obvodů, stejně jako ovládací prvky na elektrických rozváděčích. Jsou navrženy jako kompaktní variabilní přístroje složené z několika modulárních částí ovládací hlavice, upevňovací základna, kontaktní a sig-nalizační LED jednotky. Veškeré tyto části mohou být libovolně kombinovány dle požadavku konkrétní aplikace. Poloprůhledné varianty (s možností podsvícení) mohou být používány spolu s funkční jednotkou s vysoce svítivou LED diodou, která zajišťuje spolehlivou indikaci funkce připojeného obvodu, má nižší spotřebu elektrické energie a prodlužuje životnost oproti doutnavce nebo běžné žárovce. Ovládací hlavice jsou vyvedeny v jasných sytých barvách a na dotek příjemnou povrchovou úpravou. Jsou nabízeny v mnoha různých barvách, tvarech a typech.

Propojovací lišty BBU&BBP

Propojovací lišty pro jednoduché a spolehlivé propojení instalačních přístrojů. Speciální varianty lišt jsou dodávány včetně koncových krytů. Koncové kryty pro všechny ostatní typy lišt dodávány samostatně.